ВИПУСКНИКИ 11-х КЛАСІВ ВІДВІДАЛИ ПОКАЗОВІ МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВІЙСЬКОВОЇ СПРАВИ!

Дата: 13 лютого о 14:30, Оновлено 16 лютого о 15:00
51 перегляд

13.02.2024. Під час Повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну велике значення мають знання, фах та навички для боротьби зі збройною агресією. Майбутні офіцери, фахівці з різних військових спеціальностей дуже потрібні нашим ЗСУ!

13.02.2024. Під час Повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну велике значення мають знання, фах та навички, які можна використовувати для боротьби зі збройною агресією. Майбутні офіцери, фахівці з різних військових спеціальностей дуже потрібні нашим ЗСУ!

Саме з такою метою вирушила делегація випускників Ліцею № 21 для участі у серії заходів «Ярмарок спеціальностей», яку організували для здобувачів освіти 11-х класів (юнаків та дівчат) закладів загальної середньої освіти представники Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ВВНЗ та ВНПО ЗВО МО України.

Колишні солдати та офіцери ЗСУ, Сил спеціальних операцій, учасники АТО/ООС, та й вже і Великої війни, що мають чималий досвід участі в бойових діях вже під час Повномасштабного вторгнення, розповіли юнакам про специфіку війської служби, ознайомили з різними видами стрілкової зброї, як вітчизняного виробництва, так і сучасних зразків країн-членів НАТО!

Також всім присутнім зацікавленим глядачам була продемонстрована військова бойова форма в повній амуніції, з броньожилетами та нашийниками, іншим захисним приладдям. Розповіли про відмінності окрасу спецодягу, мультикаму від пікселю.

Під час заходів відбулося проведення занять з тактичної підготовки, медицини, мінної безпеки, Справжнє захоплення випускників шкіл лівобережжя викликав виступ військового оркестру. У виконанні майстрів ударних та духових інструментів пролунали улюблені мелодії, що дуже надихають увесь український народ на боротьбу з агресором!

На останок заходу – «Ярмарок-презентація військових спеціальностей» - всім глядачам було запропоновано перейти на відкрите повітря, щоб помилуватися виступом ударних безпілотників,    FPV-дронів. Кожному бажаючому випускнику можна було уявити себе в якості пілоту коптеру, оцінити свої навички в керуванні бойовими літальними машинами, які дуже потрібні зараз нашим Збройним силам, надають перевагу військам України під час боїв на всіх фронтах!

Так всі разом, в поєднанні Армії з народом, коли молодь буде слідувати бойовим традиціям, наслідувати все найкраще від своїх старших товаришів, здолаємо ворога!

Віримо в Перемогу!

З повагою, класний керівник 11-Б класу     С.О. Щелочилін