Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви?
Total 3 common:people_all_forms

Нормативно-правова база

Date: 14 березня о 09:58

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

ПЕРЕЛІК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ, НАКАЗІВ, МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНої середньої освіти

1.  Постанова № 31 від 20.01.2021 р.  «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти».

2. Наказ ГУОЗ ОДА від 28.10.2010 р. № 523 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладах» (із змінами від 16.07.2012 № 402) - наказ МОЗ України № 682 від 16.08.2010 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів».

3. Наказ МОЗ України від 31.08.2004 р. № 437 «Про затвердження клінічних Протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах у дітей на шпитальному і дошпитальному етапах».

4. Наказ № 518/674 від 20.07.2009 р. «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів  у загальноосвітніх навчальних закладах».

5. Наказ № 637 від 06.04.2021 р. «Про затвердження Примірного переліку медичних виробів, лікарських засобів та інших матеріалів, які повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги у медичному пункті закладу освіти».

6. Наказ № 2532 від 03.12.2020 р.  «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти».

7. Наказ № 2489 від 01.12.2020 р. «Про внесення змін до методичних настанов щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти».

8. Постанова № 305 від 24.03.2021 р. «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

9. Постанова № 10 від 06.09.2021 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

10. Наказ № 280 від 23.07.2020 р. «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб».

11. Наказ № 38 від 28.03.1994 р. «Про організацію та проведення  заходів по боротьбі з педикульозом».
12. Наказ № 2205 від 25.09.2020 р. «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».

13. Наказ № 870 / 1246 від 05.11.2012 р. «Про посилення заходів з профілактики ГКІ та харчових отруєнь серед дітей в середньо загальноосвітніх навчальних закладах».

14. Алгоритм дій при невідкладних станах.

ДОВІДКИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ закладу освіти

1. Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»

Довідку ваш педіатр чи сімейний лікар видасть після огляду дитини. За необхідності лікар може направити дитину на вакцинацію, базові аналізи чи до вузьких спеціалістів.

У довідці для школи лікар зазначає:

  • прізвище та ім’я дитини, дату її народження і стать;
  • місце проживання дитини, телефон батьків;
  • найменування  закладу освіти, клас;
  • дату проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду і рекомендовану дату наступного);
  • висновок про стан здоров’я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис);
  • групу для занять фізичною культурою;
  • рекомендації.

2. Довідка форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень"

Довідка містить інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб. Дані з цієї довідки дозволять медичним працівникам навчальних закладів ознайомитись з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Якщо дитина була вакцинована вчасно за Календарем профілактичних щеплень, то з 7 до 14 років їй не проводитимуть вакцинацію чи ревакцинацію. Відповідно, дані у карті профілактичних щеплень не оновлюються і довідки не потрібно.

Водночас, у школі можуть попросити принести довідку про щеплення, якщо у навчальному закладі немає таких даних дитини (наприклад, ви перейшли у нову школу). Так само довідка буде потрібна, якщо вашій дитині робили щеплення - планові чи пропущені.

Профілактичний візит до вашого лікаря - чудова нагода проконсультуватись щодо профілактики хвороб у школі, фізичного навантаження та здорового харчування.

Comments:
Only authorized users can leave comments.