ДОБІГ ДО КІНЦЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕЛИКОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ПОЕТУ ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ!

Дата: 11 березня о 14:00

У рамках цього тематичного івенту в Комунальному закладі “Ліцей №21” Кам'янської міської ради (директор - Лариса Головаха) проведені цікаві та незабутні заходи...

11.03.2024.  У рамках цього тематичного івенту  в Комунальному закладі “Ліцей №21” Кам'янської міської ради (директор - Лариса Головаха) проведені цікаві та незабутні заходи:

- Вікторина "Що ви знаєте про Тараса Шевченка?", яка випробувала знання та пам'ять про великого поета(учитель української мови Щетиніна О. М., 6- А клас).

- Створення міні-книги про Кобзаря, що дозволило нашим учням поглибитися у світ творчості Шевченка.(учитель початкових класів Шпотак Я.М., 3 - Б кл.)

- Інтелектуальна онлайн-гра "Тарасова світлиця", де кожен міг показати свою ерудицію та знання про життя та творчість поета.(учитель української мови Пономаренко О.Л.)

- Літературний квіз "Шевченкове слово в наших серцях", що надихав нашу молодь до досліджень та пізнання.(учитель української мови Пономаренко О.Л., 8-А кл)

- Малювання портрета Т.Г. Шевченка, що розвивало творчі здібності та фантазію та Розучування віршів Т.Г.Шевченка за мнемоаблицею і(учитель початкових класів Саканян К.Г., 1-Б кл)

- Виховний захід на тему: "Тарас Шевченко - геніальний син українського народу", який допоміг дітям краще розуміти значення та велич поета для нашої країни (асистент вчителя Коваленко І.І.,  4- Б кл.)

- Вікторину"Шевченківськими стежками" провели в 4-А класі (учитель початкових класів Писаревська А.П.)

- Здобувачі освіти шостих класів відвідали літературно-концертну програму в ПК ”Хімік” "Борітеся - поборете, вам Бог помагає", що звучала душевними віршами та мелодіями, присвячена Шевченковим дням.

- Виховний захід:" Т.Г.Шевченко-борець за волю народу" відбувся у 3-А класі (учитель Колодонос О.М.)

- Зазначимо важливість цього тижня для наших дітей! Вони не лише отримали нові знання про Тараса Шевченка, але й засвоїли його творчий доробок та цінності, що він нам успадкував. Ці заходи не лише збагатили їхні знання, а й збільшили їхні емоції та почуття патріотизму!

Юлія Кушніренко, педагог - організатор

#Lyceum_21_Kamyanske