11-Б КЛАС ДВІЧІ ПРОТЯГОМ РОКУ ВИБОРОВ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ!

Дата: 21 березня о 16:28

Пишаємося нашими досягненнями! Вже вдруге беремо призові місця, заходимо на п’єдестал! Спасибі батькам, учням 11-Б за позитивне ставлення до благодійності! Дякуємо адміністрації Ліцею № 21, директору Ларисі ГОЛОВАСІ за можливість взяти участь у креативних шкільних заходах, показати свої найкращі чесноти! 11-Б завжди радий допомогти, кому це необхідно, сприяти розвитку особистості, впровадженню цікавих новітніх ідей та інновацій!

11-Б ПОСІВ ДРУГЕ МІСЦЕ В БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ

19.03.2024.  В рамках STEM-тижня, під час проведення челенджу "Яскравий Global Money Week 2024",  учні 11-Б класу взяли участь в благодійної акції – долучилися до заходів, які спрямовані на впровадження ідей циркуляційної економіки. Випускники та учні Ліцею активно вивчають принципи ефективного використання ресурсів та залучаються до сортування вторинної сировини.

З великим ентузіазмом та натхненням взялися учні 11-Б за діло! Були знищені запаси із непотрібної макулатури як вдома в багатьох ліцеїстів, так і в шкільних приміщеннях нашого класу. Добре, що нагодою для цієї благої справи  стало велике прибірання!

В цілому, від нашого класу було передано для подальшої переробки – 33,4 кг. сировини. Гарний результат для великої акції! Тім більше радіємо, що в загальному заліку за підсумками збору непотрібної старої макулатури з всіх класів, у 11-Б – призове місце!

ВІТАЄМО БАТЬКІВ ТА УЧНІВ 11-Б КЛАСУ, ВСЮ НАШУ ДРУЖНЮ КОМАНДУ, З ВИСОКИМ ДОСЯГНЕННЯМ – 2 МІСЦЕ В АКЦІЇ, СПРЯМОВАНОЇ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ІДЕЙ ЦИРКУЛЯЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ!

Ще більш прємно, що протягом поточного 2023-2024 навчального року, наш клас вже вдруге  бере участь в подібних акціях – і знов призове місце! Нагадаємо, що в жовтні ми взяли участь в міський благодійної акції «ПАПІР ДЛЯ ДОБРА», де з великою перевагою здобули 1 місце! А потім були запрошені на урочисте нагородження до Молодіжної Ради лідерів для отримання призу – Грамоти політичної партії Кам’янського «Бджола» та солодкого честування!

ДВА ПРИЗОВИХ МІСЦЯ ПРОТЯГОМ  РОКУ – ВЕЛИКЕ ДОСЯГНЕННЯ!

Дякуємо батькам і учням за добре серце, позитивне ставлення до благодійної справи, зеленої енергетики та циркулярної економіки!

З повагою, класний керівник 11-Б  С.О. Щелочилін

#Наш_11-Б_клас   #Ліцей_21_Кам’янське