У ЛІЦІЇ № 21 ВІДБУЛИСЯ УРОКИ ІНФОРМАТИКИ «ШКОЛИ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА»

Дата: 10 квітня о 18:00, Оновлено 15 квітня о 21:02

Одним із найбільш захоплюючих та цікавих занять для майбутніх першачків – інформатика! Можливість попрацювати на шкільних комп'ютерах – завжди радісна подія у житті дітей!

10.04.2024. Щороку в Ліцеї № 21 організовується серія спеціальних навчальних занять «Школи майбутнього першокласника». Дошкільнятам надається можливість ознайомитись з навчальними приміщеннями освітньої установи, з інвентарем та обладнанням, з педагогами, які викладатимуть для них знання вже за кілька місяців.

І ось вже знову, напередодні нового 2024-2025 навчального року, двері Ліцею гостинно відчинили свої двері для майбутніх Ліцеїстів!

На останньому занятті в середу, 10.04.2024, на уроці інформатики дошкільнята відпрацьовували дві вправи. Спочатку ми попрацювали iз графічним редактором Tux Paint, виконуючи завдання намалювати картинки на тему весняних пейзажів. Благо погода та раннє тепле повітря надихали нас на яскраві враження. Яскраві пейзажі, складені з фантазії дітей та мазків цифровими пензлями, залишаться у пам'яті і самих художників, і їхніх батьків.

Протягом заняття ми перейшли до розвиваючої платформи «Скарбниця знань». Особливістю вправи «Метелики» стала необхідність упіймати літаючий об'єкт, навівши на нього покажчик миші та натиснувши необхідну кнопку. Ця вправа сприяє відпрацюванню швидкості реакції на переміщення екраном монітора і формування рухових навичок управління комп'ютерною мишею.

Після закінчення заняття діти з радістю подякували викладачам за яскраві позитивні емоції та поділилися очікуваннями того, як незабаром самі стануть повноправними першокласниками та учасниками освітнього процесу у Ліцеї № 21.

З повагою,  викладач інформатики Ліцею № 21 Сергій ЩЕЛОЧИЛІН