Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви?
Total 3 common:people_all_forms

В ЛІЦЕЇ № 21 ВІДБУВСЯ ІВЕНТ-ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Date: 2 травня о 09:00, Refreshed 3 травня о 09:51
37 views

Згідно плану роботи та з метою привернути увагу всіх учасників освітнього процесу до збереження ментального здоров'я практичним психологом — Читаковою І.М. і соціальним педагогом — Потайчук О.В. в Ліцеї № 21 було проведено низку заходів...

02.05.2024. Інформація про проведені заходи до тижня психологічної служби «#Бути_в_тренді» в Ліцеї № 21 (директор - Лариса ГОЛОВАХА).

Згідно плану роботи та з метою привернути увагу всіх учасників освітнього процесу до збереження ментального здоров'я практичним психологом — Читаковою І.М. і соціальним педагогом — Потайчук О.В. в ліцеї проведені такі заходи:

- Семінар-тренінг для педагогів «Зв'язок STEM-освіти з елементами арт-терапії», який анонсував загальну тему тижня «#Бути_в_тренді». В нашому передовому педагогічному колективі кожен має бути в темі методів і засобів STEAM-освіти, які передбачають використання таких інструментів, як: цифрові технології, штучний інтелект, роботизація в освіті, а також запровадження цих знань за допомогою творчих завдань на уроках.

- Проєкт  «Арт Фьюжн» для підвищення психологічного ресурсу педагогів. Адже вчителі потребують не тільки набуття нових компетенцій, але й ментального розвантаження в наш складний час.

- Урок у школі майбутнього першокласника «Я — частинка нашого класу». Дошкільнята познайомилися з психологом закладу, приєднали свої символічні серця до спільноти їхнього класу. Відчули велике задоволення від можливості проявити щедрість.

- «Ідейний майданчик» — інтерактивний простір для обміну ідеями щодо покращення психологічного клімату в закладі. Психологічна служба закладу підготувала активності для укриття, тому що очне навчання передбачає стовідсоткове наповнення нашого укриття під час повітряних тривог. Ідейний майданчик надав можливості всім учасникам освітнього процесу висловити свої думки щодо покращення комфортного перебування в ліцеї.

- Челендж «Обнімахи» — ще одна активність, яка стала популярною у соцмережах і підняла настрій учням і вчителям як в укритті, так і на перервах.

- «Увага-драйв: прокачай свій мозок!» — практичний психолог завітала до школярів, які перебувають у групі подовженого дня, з яскравими завданнями і змаганнями на увагу.

- Комікс «Пригоди емоджи» створювали учні сьомих класів. Діти разом з психологом обговорили зразок коміксу, отримали інструкції, шаблони персонажів і додаткових елементів. Творча група учнів спробували себе у ролі розробників комікс-гри. Зрозуміли, що сучасні тренди вимагають креативного мислення і потенціалу.

- Тренінг для педагогів з удосконалення роботи з теми гендерного виховання «#Бути_в_тренді». Для підведення підсумків тижня психології соціальний педагог розробила і провела тренінг для педагогів, щоб сучасні вчителі позбувалися

гендерних стереотипів і упереджень, а також транслювали свою позицію учням. 

Comments:
Only authorized users can leave comments.