ЗБІРНА КОМАНДА 11-их КЛАСІВ ПЕРЕМОГЛА У ЄВРОВІКТОРИНІ!

Дата: 9 травня о 13:00, Оновлено 12 травня о 05:49
36 переглядів

Дякуємо ініціатору, директору Ліцею № 21 Ларисі Миколаївні Головасі, творчій групі євроклубу "Дружба", куратору Людмилі Миколаївні Коваленко, вчителям іноземних мов Богун Світлані Яківні, Берізці Єлизаветі Сергіївні, Городецькій Тетяні Анатоліївні за чудово організований Євротиждень, за безліч цікавих різноманітних заходів, за надану можливість учням Ліцею взяти участь та показати свої найкращі риси!

УЧНІ 11-Б У СКЛАДІ ОБ'ЄДНАНОЇ КОМАНДИ ВИПУСКНИКІВ ВИГРАЛИ ВІКТОРИНУ «ЩО ТАЇТЬ В СОБІ ЄВРОПА?»

06.05.2024. На запрошення куратора Євроклубу "Дружба", вчителя німецької мови Коваленко Л.М., учитель інформатики, класний керівник 11-Б С.О. Щелочилін виступив перед учнями 5-6 класів у заході "Доповідь мандрівника". У своїй промові "Wellcome to Cyprus" доповідач розповів про захоплюючу подорож островом Кіпр кілька років тому. Представлений відеофільм, як ілюстрація, викликав живий справжній інтерес аудиторії, що вперше дізналася про багато пам'яток середземноморського острова.

АЛЕ СПРАВЖНІЙ ФУРОР НА ЄВРОТИЖНІ В ЛІЦЕЇ № 21 ВИКЛИКАЛА ІНША ПОДІЯ!

09.05.2024. У Ліцеї № 21 протягом останнього тижня відбулася низка заходів, присвячених святу Дня Європи. Однією із знакових подій стала цікава розвиваючо-пізнавальна гра-вікторина «Що таїть у собі Європа?»

Учні 11-Б взяли активну участь у заході у складі об'єднаної збірної команди Випускників 11-их, а суперниками стали представники 8-А, 9-А, 9-Б класів.

У формі розважального квесту учасники вікторини показали знання історії, розвитку наукової думки, культури та традицій європейських народів!

У конкурсі презентацій країн континенту членів високого журі вразив представлений яскравий фотоальбом, що розповідає про країну Австрія, підготовлени ученицею 11-Б Камілою Мельник, доповідач - Тетяна Кокоша (11-Б). Красивим віденським вальсом завершили презентацію альпійської країни учні 11-А: Дулій Даря, Саранча Владислав, Скоров Іван, Лобарєва Вероніка.

У конкурсі плакатів неабиякі знання старого континенту продемонстрували Єгор Голуб (11-А) та наша молода зірочка, призер міського етапу науково-творчих робіт МАН Діана Задорожня (11-Б).

Відзначилася наша збірна команда й на етапі вікторини «Magic box», коли за підказками необхідно було вгадати різні предмети, що зберігалися в «Чарівній скриньці». Це були герої казок авторів європейських країн, державна символіка, географічні артефакти.

Приємно відзначити, що на всіх стадіях гри-квесту членами журі відзначалися як команди загалом, так і окремі глядачі, що давали правильні відповіді на запитання та загадки!

Гомеричний регіт усіх команд та глядачів викликала виставу Стародавніх греків у конкурсі «Як ти уявляєш собі європейця?»

Учні 11-А Скоров Іван та Саранча Владислав, оголивши спортивні торси, представили розмову двох еллінів, які розмірковували про злободенні теми того часу.

Цікавою та епатажною також стала і презентація юної француженки від 8-А!

Також необхідно привітати з творчим дебютом і ведучих вікторини-квесту: Ткаченко Євгена (11-А) та Тетяну Кокошу, яка представляла 11-Б клас. Модератори майстерно заповнювали паузи, розважаючи глядачів між конкурсами цікавими оповіданнями з Європейської історії, пропонували за фотографіями впізнати культурні та географічні об'єкти старого континенту.

За одноголосним рішенням високого журі у складі (директор Ліцею № 21 – Л.М. Головаха, заступник директора – Л.Б. Лосєва, психолог – І.М. Читакова) перемогу за підсумками всіх конкурсів вікторини, показавши високі знання історії, культури, географії та інших наук, заслужила об'єднана команда 11-А та 11-Б класів!

Склад збірної випускних класів, що гарно виступила на Євроквесті:

11-А – Голуб Єгор, Скоров Іван, Саранча Владислав, Дулій Дар'я, Лобарева Вероніка.

11-Б – Задорожня Діана, Булгакова Дар'я, Кудря Валерія, Мельник Каміла, Кокоша Тетяна.

ВІТАЄМО ХЛОПЦІВ ТА ДІВЧАТ! ТАК ТРИМАТИ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

З повагою класний керівник 11-Б С.О. Щелочилін